neznámý autor, akvarel, kolem 1840, výřez, z Kateřina Bečková--Zmizelá Praha


Úterý 15. května 2012 od 1700
Vernisáž výstavy — Studia OÁZA

Prodejní výstava fotografií, keramiky a obrazů Studia Oáza — kulturního a vzdělávacího centra pro lidi s mentálním postižením. Výstavu zahájí paní Marta Vančurová, patronem výstavy je Vlastimil Harapes. Dále se můžete těšit na hudební produkci na přilehlé zahradě a na výborné občerstvení z nedaleké restaurace Barbar.


Úterý 31. května 2011 od 1700
Vernisáž výstavy klientů — Studio OÁZA

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na prodejní vernisáž obrazů, keramiky a fotografií Studia Oáza s názvem Májové setkání, která se bude konat v úterý 31. května od 17.00 hodin v prostorách Komunitního centra na Kampě, hned vedle Sovových mlýnů.
Patronem výstavy je pan Vlastimil Harapes, výstavu zahájí paní Marta Vančurová a hudebním doprovodem nám vernisáž zpříjemní Marie Machová spolu se souborem Musica pro Sancta Cecilia. Po vernisáži Vás zveme na drobné občerstvení s živou hudbou v přilehlé zahradě. Vystavené obrazy a keramiku bude možné zakoupit (cena jednoho obrazu je 500 Kč, cena keramiky od 30 Kč), výtěžek použijeme na provoz Studia Oáza. Následná výstava potrvá do 1. července 2011. Doufáme, že přijdete potěšit sebe i nás a prožít příjemné májové odpoledne.
Se srdečným pozdravem Jana Vítková, Studio Oáza


Úterý 8. června 2010 od 1700
Vernisáž výstavy klientů — Studio OÁZA

Výstava obrazů, keramiky a fotografií Studia Oáza, kulturního centra pro lidi s mentálním postižením.
Patron výstavy je Vlastimil Harapes
Výstavu zahájí Světlana Nálepková
Hudební doprovod — Trio Makabara a Musica Pro Sancta Cecilia
Výstava potrvá do 6.7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2006–2012 Komunitní centrum Kampa