neznámý autor, akvarel, kolem 1840, výřez, z Kateřina Bečková--Zmizelá Praha
>>> Občanské sdružení Komunitní centrum Kampa
  °  Občanské sdružení   °  Kontakty   °  Dokumenty   °  Podpořili nás   °  Granty   °  Spolupracujeme   °  

Občanské sdružení Komunitní centrum Kampa, provozovatel Komunitního centra KampaMateřského centra Kampa, si klade za cíl podporovat rozvoj občanské společnosti a místní pospolitosti v oblasti Prahy 1, zejména na Malé Straně. Součástí našich snah je také ochrana životního a přírodního prostředí na Kampě. Jsou mezi námi lidé všech generací, a společnými silami pracujeme na tom, aby centrum Prahy zůstalo živým organismem, přívětivé k místním stejně jako k turistům.

Občanské sdružení založili občanky a občané v roce 2005 v reakci na megalomanské plány úprav parku Kampa s tím, že na podzim 2006 se v budově "Školičky", jež tehdy byla určena ke zbourání, rozběhlo Mateřské centrum a Klubovna.

Kromě pravidelných programů Komunitního a Mateřského centra pořádáme výstavy, přednášky, semináře, promítání fotografií, módní přehlídky. Spolupracujeme s řadou spolků a organizací, účastníme se společných projektů např. United Islands of Prague, Kampa střed světa, Refufest, Teatrotoč, Malostranské Vinobraní. Organizujeme akce pro děti, víkendová divadélka, dny otevřených dveří, autorská čtení, filmový klub... Nabízíme prostor pro oslavy narozenin.

Občanské sdružení KC Kampa je neziskovou organizací; její provoz je závislý na příspěvcích, grantech a také na finančních či materiálních darech od sponzorů. Chcete-li podpořit KC Kampa, číslo účtu je 145930399/0800. Do zprávy pro příjemce uvádějte, prosím, své jméno, adresu, popř. jinou svou identifikaci, nejlépe také kontaktujte výkonnou ředitelku KCK Emu Pospíšilovou T: 608 444 654, E: ema.pospisilova@kckampa.eu. Pro částky 1000 Kč a vyšší nebo na požádání vystavujeme darovací smlouvy*.

Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme za Vaši přízeň!


 

© 2006–2012 Komunitní centrum Kampa